DLA CIEBIE

DLA CIEBIE
DLA CIEBIE 2019-03-06T19:34:20+00:00

Kiedy przyjdziesz do Body4Soul poczujesz czym jest to miejsce i na nowo zdefiniujesz swoje wyobrażenia na temat nowoczesnego studia fitness.

Wyobraź sobie, że bierzesz jednogodzinne wakacje od ciężkiego, gorączkowego dnia zawsze kiedy wchodzisz do Body4Soul. Wita Cię pracownik, który pamięta kim jesteś i jak masz na imię, możesz zamówić koktajl śniadaniowy lub proteinowy, który będzie czekał na Ciebie po zakończonym treningu.

Jeśli chcesz możesz zostać dłużej, popracować korzystając z naszego szybkiego WiFi, wypić pyszną kawę z bez-laktozowym lub roślinnym mlekiem, poczytać książkę z naszej biblioteczki, a jeśli Ci się spodoba, pożyczyć ją do domu.

Body4soul to przede wszystkim przestrzeń, w której zadbamy o Twoje samopoczucie, zdrowie, dobrą formę. Zajmiemy się nie tylko Twoim ciałem, ale i pomożemy w wyciszeniu umysłu, zadbamy o duszę.

 

W naszej ofercie znajdziesz:

Treningi personalne – najbardziej efektywna forma ćwiczeń, dostosowana jest do Twoich potrzeb, oczekiwań, możliwości. To najskuteczniejsza droga nie tylko do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, ale też utrzymania kondycji, zdrowia, energii i…. zadowolenia z życia.

Zajęcia body&mind – jogę, jogę kundalini, pilates. Wszystkie te formy wpływają na stan Twojego ciała, zdrowie, a dodatkowo wnoszą harmonię, spokój wewnętrzny a to przekłada się na radość z życia.

Zajęcia taneczne – zumba, salsation. To formy dla wszystkich, którzy uwielbiają tańczyć. Połączenie tańca i zadbania o kondycję, formę i sylwetkę – brzmi idealnie . Po takich zajęciach każdy wychodzi z uśmiechem na twarzy i dawką energii do działania.

 

Co bardzo ważne: ze wszystkich form możesz skorzystać bez podpisywania długoterminowej umowy. Wierzymy, że jak raz spróbujesz to z chęcią będziesz do nas wracać.

Body4Soul to nie tylko treningi i zajęcia grupowe. Znajdź czas żeby skorzystać z masażu relaksacyjnego, albo rehabilitacyjnego, możesz też umówić się na akupunkturę, albo skorzystać z porady dietetycznej.

Relaks, swoboda,  czyste wnętrza, małe, kameralne grupy, na miejscu wiele usług i to wszystko w przystępnej cenie, honorujemy również karty Multisport i FitProfit. Body4Soul to nowa definicja tego, czym jest klub fitness przyszłości. Miejsce spotkań, wypoczynku, przyjaźni i pracy nad sobą w najbardziej sprzyjającej atmosferze.

Przyjdź, zrelaksuj się i wypracuj z pomocą naszych trenerów wszystko czego pragniesz dla swojego ciała i ducha. Czekamy na Ciebie w niesamowitej przestrzeni, którą stworzyliśmy z myślą o tym do jakiego miejsca chcielibyśmy sami chodzić. Polub nas i daj się polubić 🙂