MASAŻ 2019-03-19T19:53:42+00:00

Masaż

Masaż to coś dla ciała i dla ducha

Potrzebujemy dotyku, kontaktu, ciepła, łaskawości, szczególnie gdy w pośpiechu i stresie nasze ciała spinają się w zmęczeniu czy nawet bólu. Masaż – głęboki i delikatny dotyk – odpręża, koi i uzdrawia nie tylko ciało. Całych nas.

Masaże w Body4Soul wykonuje Ewa Czapska – Kowalik.

Zapraszamy:

  • na masaże lecznicze i relaksująco-harmonizujące Mana Lomi®
  • sesje stymulowania procesów autoregeneracji techniką Bowena®
  • sesje Life Impressions Bodywork® – budzący dotyk, praca z odciskami życia
  • zaawansowaną pracę z bliznami ScarWork®.
  • Sesje Social Panorama® (praca z percepcją siebie, relacji i rzeczywistości społecznej).

Każda sesja masażu i pracy z ciałem zawiera, w zależności od potrzeb, elementy konsultacji i nauki prostych ćwiczeń ruchowych, oddechowych, mentalnych i automasażu, służących uwalnianiu z ciała bieżących stresów i bólów, poprawie nastroju, przyjemnemu doświadczaniu tu i teraz, umiejętności relaksacji.
Stanowi to również podstawę do efektywniejszego działania i wypoczynku.

Zastosowania:
– bóle pleców i kręgosłupa, stawów i mięśni: barki, kolana, nadgarstki, halluksy i inne
– migreny
– zastoje limfatyczne (w tym po urazach i zabiegach w znieczuleniu)
– potrzeba relaksu, odprężenia,  uwolnienia od napięć stresowych, wspierania równowagi emocjonalnej
– budzenie świadomości ciała, uzyskanie optymalnej postawy, swobody i radości ruchu
– potrzeba usprawnienia oddychania (w tym po infekcjach i w astmie; u osób pracujących głosem – mówcy, aktorzy, nauczyciele – wspomaga również emisję głosu i swobodę ekspresji)
– dla urody: masaż twarzy, głowy i karku (uwalnianie napięć stresowych, poprawa ukrwienia, kolorytu, odżywienia skóry, symetrii twarzy oraz tonusu mięśniowego).
– młodzież i dzieci – wady postawy, kłopoty z koordynacją, koncentracją, mową, czytaniem i pisaniem, stres szkolny, wspieranie rozwoju  fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego

Cennik:
Sesja 1 godzinna – 120 zł
Sesja 2 godzinna – 200 zł

W celu umówienia się na masaż zadzwoń!

Tel. 502 542 989

Ewa Czapska – Kowalik

Doświadczenie

Pracuję z dorosłymi (zespoły bólowe, napięcia stresowe, potrzeba regeneracji, relaksu i harmonii) oraz z dziećmi z potrzebami i wyzwaniami rozwojowymi od kilkunastu lat. Jestem technikiem masażystą, terapeutą techniki Bowena® i praktykiem Mana Lomi® (hawajski masaż leczniczy), a także wykonuję zaawansowaną pracę z bliznami ScarWork®. Pracuję również z dziećmi metodą MNRI®.

Jestem zafascynowana tym, jak duży wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie zarówno fizyczne, jak emocjonalne, intelektualne oraz społeczne ma praca z ciałem (odpowiednie ćwiczenia, masaż, dotyk i ruch).

Mam również doświadczenie w pracy coachingowej i szkoleniowej z dorosłymi, tłumaczeniu i redagowaniu książek i artykułów m.in. z dziedziny psychologii i medycyny (jestem magistrem filologii, językoznawcą, trenerem Transforming Communication®, konsultantem Social Panorama®).