Miejsce spotkan 2019-03-12T17:19:56+00:00

MIEJSCE SPOTKAŃ.

Kiedy przyjdziesz do Body4Soul poczujesz czym jest to miejsce i na nowo zdefiniujesz swoje wyobrażenia na temat nowoczesnego studia fitness.

Wyobraź sobie, że bierzesz jednogodzinne wakacje od ciężkiego, gorączkowego dnia zawsze kiedy wchodzisz do Body4Soul. Wita Cię pracownik, który pamięta kim jesteś i jak masz na imię, możesz zamówić koktajl śniadaniowy lub proteinowy, który będzie czekał na Ciebie po zakończonym treningu. Jeśli chcesz możesz zostać dłużej, popracować korzystając z naszego szybkiego WiFi, wypić pyszną kawę z bez-laktozowym lub roślinnym mlekiem, poczytać książkę z naszej biblioteczki, a jeśli Ci się spodoba, pożyczyć ją do domu. Body4soul to przede wszystkim przestrzeń, w której zadbamy o Twoje samopoczucie, zdrowie, dobrą formę. Zajmiemy się nie tylko Twoim ciałem, ale i pomożemy w wyciszeniu umysłu, zadbamy o duszę.

Relaks, swoboda, czyste wnętrza, małe, kameralne grupy, na miejscu wiele usług i to wszystko w przystępnej cenie, honorujemy również karty Multisport i FitProfit. Body4Soul to nowa definicja tego, czym jest klub fitness przyszłości. Miejsce spotkań, wypoczynku, przyjaźni i pracy nad sobą w najbardziej sprzyjającej atmosferze.