MISJA 2019-03-19T14:59:03+00:00

Stworzyliśmy miejsce, w którym sami chcielibyśmy spędzać CZAS WOLNY. W powstanie naszegostudia od początku zaangażowana była cała nasza rodzina i nasi przyjaciele. Bez pomocy wielu osób nie byłoby Body4Soul, to pewne!

Wszyscy, którzy tu pracują i którzy do nas przychodzą, są dla nas ważni. Pamiętamy imiona naszych klientek i klientów i chcemy wiedzieć jakie mają problemy i potrzeby. To dla nich tworzymy kolejne pozycje w ofercie i zawsze czekamy na odzew. Jesteśmy małą, elastyczną firmą, w której zmiany wprowadzamy szybko i ZAWSZE MAJĄ ONE SŁUŻYĆ naszym gościom. Naszą misją jest robić wszystko 10 razy lepiej niż inni, nie 10 % lepiej, ale 10 razy lepiej. Dlatego ulepszamy cały czas naszą działalność.

Propagujemy SZCZĘŚCIE, a ono pochodzi z naszego wnętrza: z poczucia bycia ZDROWYM, ZADBANYM, POTRZEBNYM. I chcemy, abyś tak czuła się u nas. Wiemy, że jesteś CAŁOŚCIĄ, dlatego w holistyczny sposób zadbamy o twoje zdrowie i sprawność fizyczną, a podczas różnorodnych warsztatów nauczymy cię, jak dbać o siebie, żeby żyć w pełni. WIEMY JAK TO ZROBIĆ ŻEBY MIEĆ ZDROWE I SZCZUPŁE CIAŁO. Powiedz nam jaki masz PROBLEM, a my na pewno znajdziemy ROZWIĄZANIE.