Loading...
Trenerzy 2018-11-21T10:08:57+00:00

HOLISTIC FITNESS STUDIO

PILATES, ZDROWY KRĘGOSŁUP, HATHA JOGA

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Pracuje jako nauczyciel hatha jogi, pilatesu oraz jako instruktor bodyART. Prowadzi  treningi indywidualne. Wierzy w moc i mądrość ciała i przy pomocy odpowiednich technik pomaga przywrócić jego pierwotną witalność.

W trakcie swoich zajęć pilnuje by ruch wykonywany był z uważnością i precyzją, ponieważ tylko kiedy połączymy umysł z ciałem, mamy szansę na prawdziwą przemianę.

Karol Jaśkowiak

Trener Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ABT, PILATES MIX, MAMA I DZIECKO

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Studia pozwoliły jej poznać i zrozumieć mechanizmy działające w ciele człowieka, zdobytą wiedzę wykorzystuje podczas układania zajęć. Fitness to jej pasja i sposób na życie. Miłośniczka pilatesu i treningu funkcjonalnego.

Stale doskonali swe umiejętności poprzez udział w szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość a efekty wspólnych treningów największą satysfakcję. Kocha ludzi, każdego obdarza uśmiechem i życzliwym słowem, na jej zajęciach panuje świetna atmosfera. Ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii.

Patrycja Bałasz

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

SALSATION

Taniec jest dla Asi sposobem na wyrażenie siebie. Każdy styl taneczny pozwala jej na przekazanie innych emocji, dlatego nie potrafi ograniczyć się do jednego. Od sześciu lat nieprzerwanie tańczy zumbę. Przez rok należała do zespołu tańca towarzyskiego „Latino”, gdzie ćwiczyła przede wszystkim kroki salsy cubany, a także walca czy merengue.

Następnie, uczestnicząc w regularnych zajęciach w szkole tańca, zaczęła zgłębiać tajniki reggaetonu, który do dziś jest jednym z tańców, w których czuje się najswobodniej.

Asia Sieradzka

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ZUMBA

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness®. Zawodowo specjalistka ds. przepisów kulinarnych, a z zamiłowania blogerka kulinarna. Wiecznie zakręcona optymistka, zakochana w Zumbie od 3 lat. Wyznająca zasadę, że dobrze się bawiąc można spalić miliony kalorii. Chętnie się szkoli oraz zdobywa doświadczenie uczestnicząc w warsztatach i maratonach tanecznych.

Największą inspiracją są dla niej ludzie, bowiem to ich energia nakręca ją do działania.

Martyna Sobka

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

BODY SENSE

Aktorka ruchu, instruktorka tańca współczesnego, a także improwizacji w tańcu i teatru tańca oraz autorskie zajęcia Body Sense. 

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju zajęcia. Sense oznacza min. czucie…wyczuwanie.  Poczuj swoje ciało, poczuj siebie, rytm pulsujący w Twoim sercu i w pulsującej krwi.

Daj się ponieść fuzji kroków i ruchów tanecznych , pochodzących z różnych stylów tanecznych: afro, latino, taniec nowoczesny wyselekcjonowanych tak, aby w możliwie najzdrowszy i najbardziej naturalny sposób uruchamiały przepływ w Twoim ciele i duchu.

Alicja Miszczor

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

METAFIT HIT TRENING

Zrezygnowała z pracy w korporacji dla realizowania własnych marzeń, które zrodziły się z pasji biegania – Jola zdobyła w tym roku Koronę Półmaratonów Polskich. Jest instruktorem Pilates i trenerem personalnym Core jak również trenerem Metafit Poland.

Skąd te dwie tak odległe od siebie metody? Dla Joli ważny jest balans i harmonia oraz łączenie rożnych dyscyplin tak by otrzymać optymalny program budowania zdrowej i pięknej sylwetki dla najbardziej wymagających klientów. Spokój, równowaga i energia – wszystko to znajdziecie na jej zajęciach.

Jolanta Trzcińska

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

TRENING PERSONALNY, FITBOXING

Związany ze sportem od blisko 20 lat. Zaczynał od sportów walki, przez 10 lat trenując na poziomie zawodniczym kickboxing. Był ektomorfikiem, a co za tym idzie nie był w stanie przybrać na wadze. Bardzo szczupła sylwetka przeszkadzała mu na tyle, że zaczął szukać rozwiązań, to doprowadziło go do zainteresowania dietą i sportami siłowymi.

Gdy w ciągu 6 tygodni pracy udało mu się przybrać 9 kg masy mięśniowej, choć nikt nie dawał mu na to większych szans uznał, że to jego droga. Dziś nikt nie powiedziałby, że ten dobrze zbudowany trener to ten sam chudy chłopak sprzed lat.

Interesuje się kalisteniką i stabilizacją. Do swoich treningów wprowadza osiągnięcia naukowe dotyczące pracy nad mięśniami głębokimi. Potrafi motywować do wysiłku i pracy nad sobą. Jest pomocny, dokładny i uśmiechnięty. Właściwy człowiek na odpowiednim miejscu, kiedy czegoś nie wiecie idźcie z tym do Bartka.

Bartłomiej Rusin

Trener Personalny Body4Soul

CatMove, JOGA KUNDALINI

Katarzyna Maicher – trenerka CatMove®, tancerka, pisarka, animatorka kultury, współzałożycielka kolektywu muzyczno-tanecznego Głosy Miasta, liderka i pomysłodawczyni cyklicznych warsztatów wokalno-ruchowych „Obudź swój głos”. Od lat zgłębia różne metody taneczne i praktyki pracy z ciałem, m.in. Living Dance Form, 5 Rytmów, Contact Improvisation, Gaga, Body Mind Centering, Movement Medicine, jogę i technikę Alexandra. Na co dzień prowadzi m.in. zajęcia taneczne z seniorkami. Kocha pracę z ludźmi i z pasją inspiruje ich do samorozwoju.

Kasia Maicher

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

PILATES CLASSIC

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ponad 10 lat życia spędziła na parkiecie siatkarskim. Szybko wspinając się po szczeblach sukcesów, w młodym wieku zaczęła grać na poziomie zawodowym, co doprowadziło do poważnych kontuzji stawu kolanowego.

Zamiłowanie do ruchu i aktywności fizycznej nie pozwoliło jej się poddać i znalazła swoją ścieżkę, którą jest właśnie pilates. Szkoląc się, Ola wciąż zdobywa cenną wiedzę i umiejętności z tej dziedziny, co pragnie przekazywać swoim klientom.

Poty wylane na zajęciach z Olą owocują lepszym samopoczuciem i ogromnym uśmiechem.

Ola Folta

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

JOGA

Joga na stałe zagościła w moim życiu, a właściwie stała się sporą jego częścią. Jeszcze większą, kiedy zaczęłam sama uczyć.
Od tego czasu minęło już kilka lat. W tym czasie moja praktyka, sposób nauczania, podejście do jogi zmieniało się kilka razy. Cały czas uważam, że jestem na początku tej drogi, że jeszcze dużo przede mną.
Dziś uczę głównie Power jogi. Kładę nacisk na rozwijanie siły, umiejętność wykorzystywania mięśni głębokich i kształtowanie świadomości ciała. Staram się, aby na moich zajęciach nie brakowało także ćwiczeń poprawiających mobilność kluczowych stawów. Na moich zajęciach przeplatam elementy z roznych dyscyplin (pilatesu, trwningu funkcjonalnego, treningu dna miednicy,mobility i jogi oczywiście), dlatego często wymykają się one typowym  kategoriom.
Próbuję przekonywać moich uczniów, żeby dobre nawyki wyuczone na macie przenosili poza nią. Wszystko po to, żeby żyć lepiej, pełniej, radośniej.

Karolina Piróg

Trenerka Body4Soul

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

MASAŻ

Pracuje metodą Mana Lomi® oraz techniką Bowena®. Pasjonatka tańca, ruchu i śpiewu, Żona, mama trojga dzieci. Główne metody stosowane w pracy:

MANA LOMI® – hawajski leczniczy masaż tkanek głębokich, polegający głównie na przyjemnej kompresji i rozciąganiu mięśni.
TECHNIKA BOWENA® – polega na delikatnym rozluźnianiu mięśni i powięzi przez wykonywanie minimalnych ruchów.
MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY metodą Rosenberga – zawiera delikatnie wykonywane opuszkami palców techniki rolfingu, akupresury i masażu łącznotkankowego.
DRENAŻ LIMFATYCZNY
BUDZĄCY DOTYK – praca z „odciskami życia wg D. VanHowtena.

Ewa Czapska-Kowalik

Masażystka Body4Soul

“Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim, to bez zdrowia wszystko jest niczym.”

Arthur Schopenhauer

RECENZJE NA FACEBOOKU

review1-compressor “Bardzo klimatycznie, wręcz rodzinna atmosfera – gorąco polecam. :)”
– Asia Sieradzka

post2 “Wrażenia bardzo pozytywne 🙂 Klimat relaksu i dobrej energii 🙂 Polecam :)”
– Agnieszka Szkuta-Pęcherska

Zdrowie, rozwój, energia…

Odnajdź wsparcie w swoim ciele. Odwiedź Body4Soul – jedyne takie miejsce we Wrocławiu.

KUP KARNET