Asia Sieradzka

Asia Sieradzka
Asia Sieradzka 2018-11-05T18:55:39+00:00

Zapisz się na zajęcia prowadzone przez Asię!

Zaznacz zajęcia, w których chcesz wziąć udział:

Kliknij i wybierz datę zajęć, w których chcesz uczestniczyć:

WSKAZÓWKA: PAMIĘTAJ O TYM, ABY WYBRANA PRZEZ CIEBIE DATA POKRYWAŁA SIĘ Z DNIEM TYGODNIA, W KTÓRY ODBYWAJĄ ZAZNACZONE PRZEZ CIEBIE ZAJĘCIA!

Taniec jest dla Asi sposobem na wyrażenie siebie. Każdy styl taneczny pozwala jej na przekazanie innych emocji, dlatego nie potrafi ograniczyć się do jednego. Od sześciu lat nieprzerwanie tańczy zumbę. Przez rok należała do zespołu tańca towarzyskiego „Latino”, gdzie ćwiczyła przede wszystkim kroki salsy cubany, a także walca czy merengue. Następnie, uczestnicząc w regularnych zajęciach w szkole tańca, zaczęła zgłębiać tajniki reggaetonu, który do dziś jest jednym z tańców, w których czuje się najswobodniej. Cały czas odczuwa taneczny głód wiedzy i nowych umiejętności, dlatego bierze udział w licznych warsztatach oraz zajęciach, gdzie spotkała się z takimi stylami, jak dancehall, twerking, bachata, taniec brzucha, show dance czy afro.

Półtora roku temu trafiła na pierwsze w swoim życiu zajęcia SALSATION ® – treningu tanecznego, czerpiącego ze wszystkich innych stylów tańca. Od tamtej pory trenuje nieprzerwanie, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach, warsztatach oraz zajęciach master class. Dzielenie się miłością do tańca jest dla Asi ogromną przyjemnością, dlatego w sierpniu bieżącego roku udałam się na trening instruktorski, gdzie zdobyła oficjalną licencję SALSATION® Basic Instructor.

Asia pomimo bardzo młodego wieku jest świetną instruktorką tego wspaniałego treningu tanecznego. SALSATION® – the next generation of latin based dance fitness programs. To przyjemny sposób na wzmocnienie ciała, pozbycie się ograniczeń, jakie nam stawia oraz zbudowanie pewności siebie – a wszystko poprzez odkrywanie w sobie miłości do tańca!

SALSATION® to zajęcia choreograficzne łączące technikę tańca z elementami treningu funkcjonalnego. Stanowi pikantną mieszankę przeróżnych stylów, rytmów oraz kultur, zatem na zajęciach możemy spotkać się zarówno z reggaetonem, salsą, jak i afro. Podczas treningu szkolimy również muzykalność oraz przywiązujemy wagę do ekspresji lirycznej – swoim ciałem opowiadamy zawartą w utworze historię, podkreślając nie tylko słowa, ale też nastrój utworu oraz wszelkie akcenty muzyczne. To trening absolutnie dla każdego! Doświadczenie taneczne nie jest wymagane!