Treningi Personalne 2019-03-19T20:12:47+00:00

Treningi personalne – najbardziej efektywna forma ćwiczeń, dostosowana jest do Twoich potrzeb, oczekiwań, możliwości. To najskuteczniejsza droga nie tylko do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, ale też utrzymania kondycji, zdrowia, energii i…. zadowolenia z życia. Każdy trening dostosowany jest do potrzeb i możliwości.  Ćwiczysz w sposób bezpieczny, pod okiem profesjonalisty i co najważniejsze efektywnie  – trener zadba o dokładność wykonywanych ćwiczeń, ale też zmotywuje. Oferujemy kameralne warunki – do dyspozycji masz nie tylko trenera na wyłączność, ale też dedykowaną i przystosowaną przestrzeń, w której nikt postronny nie będzie patrzył na to jak ćwiczysz.

Treningi personalne to również wygoda, komfort – dostosowujesz terminy, godziny do swoich możliwości czasowych. Chcesz przyjść na trening z partnerem, partnerką a może znajomym/znajomą? Nie ma problemu – zapraszamy na treningi dla par.

Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy w sumie stracili od 6 do 17 kg, ale są też tacy, którzy zgodnie ze swoim życzeniem przybrali na masie mięśniowej, choć nigdy wcześniej tego nie mogli zrobić.