Zdrowie i energia 2019-03-12T17:13:33+00:00

ZDROWIE I ENERGIA.

Autorski program Body4Soul łączy w sobie zdrowe podejście do ciała i dbałość o wewnętrzną energię. Można to osiągnąć poprzez:
+ zrównoważoną dietę – catering zdrowotny (jeśli nie masz czasu) lub rozpisany plan dietetyczny (jeśli chcesz gotować sama),
+ trening personalny dopasowany do Twoich możliwości,
+ coaching podczas którego wybierasz swój cel i ustalasz formę kontaktu z coachem, który dba codziennie (!) o Twoją wewnętrzną motywację.

Takie synchroniczne połączenie i forma opieki zapewnia 100 % realizację zamierzonych celów, wpływa na zmianę nastawienia do siebie i świata, zmianę nawyków i poczucia sprawczości.
W programie VIP oprócz opieki coacha możesz skorzystać z konsultacji u naturoterapeuty, który pomoże Ci określić przyczyny kłopotów ze zdrowiem czy wagą. Zrobimy wszystko żeby skutecznie pomagać naszym klientom osiągać ich cele.

Przyjdź, zrelaksuj się i wypracuj z pomocą naszych trenerów wszystko czego pragniesz dla swojego ciała i ducha. Czekamy na Ciebie w niesamowitej przestrzeni, którą stworzyliśmy z myślą o tym do jakiego miejsca chcielibyśmy sami chodzi. Polub nas i daj się polubić 🙂